Značky klimatizací, u kterých zaručujeme tu nejlepší kvalitu za rozumné peníze

V naší nabídce najdete jen osvědčené světoznámé značky klimatizací, se kterými i my máme dlouhodobě ty nejlepší zkušenosti. Jsou to klimatizace Hisense a Samsung. Na Váš požadavek umíme nabídnou i jiné značky jako jsou např. firmy Daikin, LG a další. Tito výrobci jsou zárukou kvalitních zařízení a technologií, které vám zaručí komfortní a bezproblémové chlazení nebo vytápění domácnosti i komerčních prostor. Oceníte jejich spolehlivost, výborné vlastnosti, design a dnes tolik vyhledávanou úspornost. Všechny si je můžete prohlédnout a odzkoušet v našem Showroomu.

Klimatizace Hisense

hisense-logo

Hisense Group je čínský nadnárodní výrobce elektroniky. Díky zaměření svého obrovského vývojového centra na nejnovější trendy postupně „válcuje“ ostatní výrobce elektroniky. Hisense prodává produkty pod několika značkami. Patří mezi ně např. Sharp (od r. 2015 pod touto značkou prodává produkty v USA), Toshiba Inshurance (nákup firmy v r. 2017), firmu Gorenje Hisense koupil v r. 2018.

U klimatizací Hisense můžete počítat s kombinací vysoké kvality, energetické efektivity a příznivé ceny. Jako snad jediná firma má u všech řad nástěnných klimatizací neuvěřitelně nízkou hlučnost 19dB (mj. i u 7kW jednotek). Díky vysoké kvalitě poskytuje ZÁRUKU 5 ROKŮ.

V naší nabídce najdete modelové řady:

  • Easy - vysoká kvalita za nízkou cenu
  • Comfort - nejprodávanější model
  • Energy - prémiový energetický model – vlajková loď

Veškeré informace najdete vždy u konkrétního modelu.

Klimatizace Samsung

samsung_logo2

Klimatizace od jihokorejské společnosti Samsung disponují všemi moderními technologiemi. Vyznačují se výkonností a elegantním designem. V oboru klimatizací se ale prosadila hlavně přelomovou, patentově chráněnou technologií Wind-Free. Ta umožňuje skrze 23 000 mikrootvorů v předním panelu jednotky rozptylovat chladný vzduch po místnosti tak, že necítíte žádné foukání. 

  • Comfort - nejprodávanější model v serii windfree
  • Avant - vyšší energetická účinnost tricare filtrer 
  • Elite - prémiový model, vysoká energetická efektivita a maximální komfort 

Veškeré informace vždy najdete u konkrétního modelu.

Klimatizace Daikin

daikin_logo

Společnost byla založena v roce 1924 v Japonsku. Za téměř 100 let své existence se stala synonymem klimatizací a vzduchotechniky vysoké kvality pro soukromé, komerční i průmyslové účely. Zároveň přinesla na trh i své vlastní chladivo, což je její obrovskou konkurenční výhodou – veškeré komponenty klimatizací si vyvíjí a vyrábí sama (kompresor, výměník tepla, elektronika, chladivo). Její výrobní zařízení se nachází také v Brně a Plzni.  

Klimatizace LG

lg_logo

Jihokorejské klimatizace LG patří mezi ty nejprodávanější na světě. Vyplývá to z jejich vysoké kvality, která v sobě skrývá moderní design (mnoho ocenění, např. Red Dot Awards) a stále nové technologie.

Potřebujete s výběrem poradit?

Kontaktujte nás. Pomůžeme vám vybrat ideální klimatizaci, navrhneme optimální řešení a pošleme cenovou nabídku kompletní montáže. To vše nezávazně a zdarma.

Pro nezávaznou konzultaci zde zanechte své údaje.

MONTÁŽ KLIMATIZACÍ

SAMSUNG Wind-Free™ Comfort AR09TXFCAWKNEU WiFi

Akční cena vč. montáže: 33 026,-
36 990,- s DPH 12%
Běžná cena 42 549Kč vč. 12% DPH

Hisense Energy Pro Plus QE25 WiFi (záruka 5 let)

Akční cena vč. montáže: 36 598,-
40 990,- s DPH 12%
Běžná cena 44 789Kč vč. 12% DPH

Hisense Comfort DJ35 WiFi (záruka 5 let)

Akční cena vč. montáže: 33 026,-
36 990,- s DPH 12%
Běžná cena 41 429Kč vč. 12% DPH

ČLÁNKY

Jsme jedničkou v klimatizacích Hisense v ČR

20.5.2024 | Naše firma získala ocenění za největší instalovaný výkon klimatizací Hisense za rok 2023 v celé ČR

Hlučnost klimatizace – obavy hoďte za hlavu

5.2.2024 | Pokud jste někdy v hotelovém pokoji zažili starou klimatizaci, která vám „zpříjemňovala” celou noc svým rachotem, vůbec se nedivíme tomu, že máte vůči klimatizacím předsudky. Jenže u moderních a pravidelně servisovaných klimatizací můžete veškeré tyto obavy z hlučnosti hodit za hlavu – moderní klimatizace jsou výrazně tišší jak vaše lednice.

Více zde

Referenční klienti

česká-zbrojovka

coop-jednota

hame

linea-nivnice

stavebniny-dek

škoda-auto