Značky klimatizací, u kterých zaručujeme tu nejlepší kvalitu za rozumné peníze

V naší nabídce najdete jen osvědčené světoznámé značky klimatizací, s kterými i my máme ty nejlepší zkušenosti. Jsou to klimatizace Hisense, Samsung, Daikin, LG a Sinclair. Tito výrobci jsou zárukou kvalitních zařízení a technologií, které vám zaručí komfortní a bezproblémové chlazení nebo vytápění domácnosti i komerčních prostor. Oceníte jejich spolehlivost, výborné vlastnosti, design a dnes tolik vyhledávanou úspornost. Všechny si je můžete prohlédnout a odzkoušet v našem Showroomu.

Klimatizace Hisense

hisense-logo

Historie firmy Hisense sahá do roku 1969, kdy v čínském městě Qingdao začíná vyrábět rádia a následně televize. Až v roce 1997 vyvíjí klimatizace s invertorovou technologií. Aby pronikla do celého světa, stává se v roce 2016 hlavním partnerem fotbalového mistrovství světa.

„Jsme přesvědčení, že ty nejlepší věci v životě mají překonávat naše očekávání, a že každý by měl mít možnost užívat si výhody vyspělých technologií.” Tento výtažek z představení firmy přesně odpovídá klimatizacím Hisense. Můžete tak počítat s kombinací vysoké kvality, energetické efektivity, moderními funkcemi a příznivou cenou. 

V naší nabídce najdete modelové řady

 • Easy - vysoká kvalita za nízkou cenu - 
 • Comfort - Nejprodávanější model, ideální poměr cena / kvalita
 • Energy Pro - Prémiový model, vysoká energetická efektivita a maximální komfort 
 • New Energy - Prémiový model, pro vyšší výkony

Veškeré informace najdete vždy u konkrétního modelu.

Klimatizace Samsung

samsung_logo2

Klimatizace od jihokorejské společnosti Samsung disponují všemi moderními technologiemi. Vyznačují se výkonností a elegantním designem. V oboru klimatizací se ale prosadila hlavně přelomovou, patentově chráněnou technologií Wind-Free. Ta umožňuje skrze 23 000 mikrootvorů v předním panelu jednotky rozptylovat chladný vzduch po místnosti tak, že necítíte žádné foukání. 

Na těchto klimatizacích vás rozhodně potěší i funkce AI Auto Control, která automaticky nastavuje vhodný režim na základě naučených informací, dále pak funkce Smart Control, díky které můžete klimatizaci skrze telefon ovládat opravdu odkudkoliv, no a také Tri-Care filter, tedy filtr složen z antibakteriální, antivirové a antialergenní vrstvy.

 • Wind-Free Comfort - Nejprodávanější model v serii windfree
 • Wind-Free Avant - Vyšší energetická učinost tricare filtrer 
 • Wind-Free Elite - Prémiový model, vysoká energetická efektivita a maximální komfort 

Veškeré informace vždy najdete u konkrétního modelu.

Klimatizace Daikin

daikin_logo

Společnost byla založena v roce 1924 v Japonsku. Za téměř 100 let své existence se stala synonymem klimatizací a vzduchotechniky vysoké kvality pro soukromé, komerční i průmyslové účely. Zároveň přinesla na trh i své vlastní chladivo, což je její obrovskou konkurenční výhodou – veškeré komponenty klimatizací si vyvíjí a vyrábí sama (kompresor, výměník tepla, elektronika, chladivo). Její výrobní zařízení se nachází také v Brně a Plzni.  

Vybírat můžete ze 4 sérií:

 • Sensira – ekonomické řešení pro příjemné klima
 • Perfera – vyšší účinnost a rozsah teplot při chlazení a vytápění, kvalitní čištění vzduchu od pachů, alergenů a plísní
 • Emura – stylový design, k vytápění používá 80 % obnovitelné energie ze vzduchu 20 % elektrické energie, prostorové čidlo pohybu – nefouká na vás
 • Stylish – minimalistický design (zaoblené rohy, úzké rozměry, jednoduchý panel), 4 barevné provedení, inovativní funkce

Veškeré informace najdete vždy u konkrétního modelu.

Klimatizace LG

lg_logo

Jihokorejské klimatizace LG patří mezi ty nejprodávanější na světě. Vyplývá to z jejich vysoké kvality, která v sobě skrývá moderní design (mnoho ocenění, např. Red Dot Awards) a stále nové technologie. Z těch nejzajímavějších můžeme vypíchnout např. 4-Way Protection Systém, který odstraňuje ze vzduchu nečistoty, viry a další alergeny, nebo třeba invertorový kompresor s 10letou zárukou. Revoluční technologie ARTCOOL zase kombinuje praktickou část s designem, kdy můžete klimatizaci využít jako rám obrazu či fotografie. Nebo taky jako designový prvek, třeba se zrcadlovým sklem, který odráží okolní prostředí.

Podle vlastností a funkcí můžete vybírat z modelových řad Standard, Standard Plus, Deluxe s filtrací UVnano, Prestige s vysokou energetickou účinností, nebo právě už zmíněné Artcool Gallery a Artcool Mirror. Veškeré informace najdete vždy u konkrétního modelu.

Klimatizace Sinclair

sinclair_logo

Kromě klimatizační techniky se firma Sinclair Corporation LTD. soustřeďuje i na tepelná čerpadla a LED osvětlení. Jejím hlavním cílem je „přinést pohodlí do života lidí naší modré planety a zároveň chránit životní prostředí.” Díky velké pozornosti věnované výzkumu, vývoji, výrobě a testování výrobků dosáhly výrobky Sinclair vysoké úrovně kvality a spolehlivosti. V České republice tak zaslouženě patří mezi nejoblíbenější klimatizace

Vybírat můžete ze 4 sérií:

 1. Ray – funkce „I FEEL” pro komfortní řízení teplot a úsporu energie, nebo např. Cold Plasma generátor (ionizátor) pro znatelně kvalitnější vzduch v místnosti
 2. Keyon – funkce I FEEL, tichý chod, Cold Plasma generátor, temperování +8 °C a mnoho dalších uživatelských funkcí
 3. Terrel – kromě všech uživatelských funkcí je tato prémiová série zaměřená i na design (ladné oblé tvary a 4 barevní varianty)
 4. Spectrum Plus – jedinečný design, ultra tichý provoz, možnost topení do venkovní teploty až -30 °C a funkce Soft start

Veškeré informace najdete vždy u konkrétního modelu.

 

Potřebujete s výběrem poradit?

Kontaktujte nás. Pomůžeme vám vybrat ideální klimatizaci, navrhneme optimální řešení a pošleme cenovou nabídku kompletní montáže. To vše nezávazně a zdarma.

Pro nezávaznou konzultaci zde zanechte své údaje.

MONTÁŽ KLIMATIZACÍ

SAMSUNG Wind-Free™ Comfort AR09TXFCAWKNEU WiFi

Akční cena vč. montáže: 31 490,-
36 214,- s DPH 15%
Běžná cena 43 689Kč vč. 15% DPH

Hisense Easy CA25 (záruka 5 let)

Akční cena vč. montáže: 24 990,-
28 739,- s DPH 15%
Běžná cena 34 489Kč vč. 15% DPH

Hisense Comfort DJ35 WiFi (záruka 5 let)

Akční cena vč. montáže: 29 990,-
34 489,- s DPH 15%
Běžná cena 42 539Kč vč. 15% DPH

ČLÁNKY

REÁLNÁ UKÁZKA SPOTŘEBY při vytápění klimatizací

22.5.2023 | Reálná cena spotřeby při vytápění rodinného domu klimatizací během topné sezony.

7 pravidel, jak správně používat klimatizaci

8.5.2023 | Pravidla, které vám zaručí, že nebudete například nemocní nebo nebudete hnát spotřebu energie zbytečně do vyšších čísel.

Více zde

Referenční klienti

česká-zbrojovka

coop-jednota

hame

linea-nivnice

stavebniny-dek

škoda-auto