Recenze našich zákazníků

Máme za sebou přes 12 000 realizací ve Zlínském kraji. Podívejte se, co o nás říkají naši spokojení zákazníci.

Kvalita poskytovaných služeb ověřena zákazníky
  • 450+ kladných recenzí
210+ recenzí na Seznam firmy | 200+ recenzí na Google firmy | 50+ recenzí na Facebooku

Firma Koníček nám instalovala klimatizaci na RD v Babicích u Uh.Hradiště. Bylo velmi dobré řešení, že jsme uskutečnili první návštěvu u nich na firmě, kde nám přímo pan vedoucí poskytnul zásadní prvoinformace, které nám velmi pomohly s orientací funkce a typu klimatizačního zařízení, abychom pak věděli, že kupujeme zařízení na míru pro náš dům, a to výkonné pro zimu k topení a pro léto k chlazení. V dubnu jsme s klimatizací dotápěli RD s třemi klimatizačními jednotkami a světe div se, vyšlo to cenově dosti méně oproti plynovému kotli. Letošní léto bylo opakovaně velmi teplé a provoz klimatizace v nastavení 23°C na celý dvoupatrový dům vyžadoval spotřebu kolem 10 kWh/den a doma bylo báječně v porovnáním bez klimatizace, a to nemáme dům nijak moc zateplený v 35 cm zdivu. Práce montérů je profesionální a podotýkám velmi rychlá. Každý montér dělá svou klimatizační jednotku samostatně a proto je vhodné dopředu přesně vědět polohu vnitřní jednotky v místnosti, přívod elektřiny a krytu s potrubím. Dále pak umístění venkovní jednotky, která někdy může dosti zmenšit pohyb na terase apod. Sice se jedná o zavěšení jednotky, ale trvalé bez možnosti změny. I když se montéři snaží zákazníkovi vždy profesionálně poradit s umístěním jednotek, zákazník nakonec třeba může později i litovat, že klimatizace mohla být třeba v jiném rohu nebo o pár cm mimo. Zkrátka doporučuji zákazníkovi fakt si vše důsledně nastudovat z dostupné literatury či internetu předem, než za Vámi přijede k zaměření technik, aby si mohl všechny nejasnosti předem ujasnit, protože vlastní montáž je velmi rychlá. Naše zakázka byla levnější již z důvodu právě probíhající akce a velmi nás překvapilo, že nám pan Koníček snížil cenu o dalších 10 tisíc Kč z důvodu, že s námi společně v RD bydlí zdravotně postižený syn. Majitel firmy pan Koníček nám k tomu řekl, že pro postižené lidi takovou slevu poskytují rádi. Nabyl jsem dojmu, že se samozřejmostí. Nesmírně si vážíme existence takové firmy, móóc děkujeme za super práci s 5 letou zárukou. My se zavazujeme, že budeme průběžně celé zařízení po celou dobu záruky vyhodnocovat co do spotřeby, činnosti provozu atp., abychom mohli později napsat mnohem lepší recenze než nyní, kdy zařízení provozujeme jen 5 měsíců.

  • Kepak Milan
  • Recenze Seznam

Vynikající zkušenost, spolupráci mohu jen doporučit!

  • David
  • Recenze Google

Kvalitně, čistě odvedená práce a velmi příjemné jednání. Děkuji za namontování klimatizace a Váš přístup k práci, který byl ukázkový. Tuto firmu doporučuji a já už se neobrátím na jinou. A těším se další montáž klimatizace vaší firmou.

  • Rihak
  • Recenze Seznam

Od prvního kontaktu na firmě, přes návštěvu technika, nabídku a realizaci uběhly jen 3 týdny, což beru jako skvělou věc. Práce odvedená odborně a rychle, včetně úklidu a zaškolení. Můžu s klidem doporučit.

  • Luboš Šafránek
  • Recenze Seznam

Velmi rychlá reakce na poptávku, cenová nabídka a montáž s maximální spokojeností. Tuto firmu vřele doporučuji, velmi seriozní jednání.

  • Agrikol
  • Recenze seznam

Precizní práce, chování, výsledky. Je TOP 1 v naší oblasti po všech stránkách.

  • Miroslav Černý, MUDr.
  • Recenze google

Nebyli první, které jsme oslovili, ale byli první, kteří slpnili všechna naše očekávání. Po telefonické domluvě přijel technik na konzultaci, probrali jsme na místě možnosti a navrhli si nejvhodnější řešení, které vyhovuje nám a bude i funkční. Následně jsme se zastavili u nich na firmě prohlédnout si klimatizace v reálu a vybrali jsme ty, které se nám líbí a splňují naše potřeby. Dostali jsme nacenění, které jsme si odsouhlasili a pak domluvili montáž. Přípravné práce (montáž trubek do stěn, rozvodů,....) proběhla dle domluvy a bez jediného problému. Chlapi přijeli, namontovali, uklidili po sobě. Stavba se nám lehce protáhla, ale nebyl vůbec problém s posunutím montáže samostatných jednotek klimatizace. Domluva super. Při samotné finální montáži pak bez jediného problému. Opět po domluvě, profesionálně a na čas bez zbytečného nepořádku nebo poškození nových stěn. Následně nám technik vysvětlil kompletní ovládání klimatizací, funkce na ovladači, vysvětlil aplikaci na dálkové ovládání. Názorně ukázal základní čištění filtru a popsal doporučené servisní intervaly. S touto firmou jsem opravdu spokojen a rád je doporučím dále.

  • Jakub Longy D.
  • Recenze google

Firmu můžu všem vřele doporučit. Profesionální přístup v komunikaci, zaměření i samotné montáži. Montáž proběhla v daném termínu, za cca 4hodiny vše nainstalováno, uklizeno a dopodrobna vysvětleno. Super.

  • Libor Tihelka
  • Recenze seznam

Pokud chcete v létě chladit a v zimě si přitopit, tak s klimatizací od týmu profíků pana Koníčka, jen vřele doporučuji....

  • Libor
  • Recenze google

Chci podekovat firme pana konicka za naprosto profesionalni pristup od zacatku az po finalni predani klimatizace. zamereni, naceneni, dodavka a montaz klimatizace az po predani probehlo rychle a vse dle domluvy. oba panove montaznici naprosto perfektni. spolupraci s firmou pana konicka musim kazdemu jen doporucit. verim, ze bude spokojen jako ja.

  • Pol Kol
  • Recenze seznam

  • Cpp Jurenik
  • Recenze seznam

Perfektní a profesionální přístup k dodávce. Takto by to mělo probíhat i u jiných firem. Výborná je možnost navštívit showroom, kde jsme se utvrdili, že klimatizace Samsung bude pro nás skutečně tou nejlepší volbou. Od návštěvy technika přes montáž až po předání proběhlo všechno výborně. Klimatizace pracuje podle našich představ. Firmu Koníček jsme vybrali kvůli výborným referencím a nezklamali jsme se. Všem doporučujeme. A také klimatizaci Samsung.

  • Jan Kmenta
  • Recenze seznam