DAIKIN PERFERA - FTXM42R + RXM42R9 - WiFi

120 m3
A++
A++
4,2 kW
5,4 kW
21 dB
Dotaz na lepší cenu
Cena vč. montáže: 59 990,-
67 189,- s DPH 12%

Vyrobeno v ČR - Model 2022

Zařídit si skvělý prostor pro bydlení nebo práci je díky jednotce Perfera hračka

Bez ohledu na počasí potřebujete v interiéru vždy optimální pohodlí po celý den. Automatická jednotka Perfera je jako chladivý letní vánek. Instinktivně ví, jak ve vašem obytném či pracovním prostoru udržet optimální pokojovou teplotu, takže vy i vaši blízcí můžete odpočívat, užívat si a zároveň být produktivní. Stylově navržený přední panel, tichý provoz a dokonalá cirkulace chlazeného nebo ohřátého vzduchu pomáhají z každé místnosti vytvořit místo, které vy ani nikdo z vašich blížkých nebudete chtít opustit.

Energetický štítek

Vylepšená konstrukce modelu Perfera ve srovnání s předchozími modely ještě zvyšuje hodnoty energetické účinnosti. Může se pochlubit koeficientem celoroční účinnosti při chlazení (SEER) až 8,65 a koeficientem celoroční účinnosti při vytápění (SCOP) až 5,10. Díky tomu Perfera dosahuje nejlepší výkonnosti v této třídě s celoroční účinností při vytápění a chlazení až A+++, což umožňuje dosahovat nízkých provozních nákladů.

Perfera: dokonalá kombinace chlazení, vytápění a čistého vzduchu 

Ušlechtilý rodokmen klimatizací značky Perfera je zárukou toho nejlepšího, co trh produktů pro vytápění a chlazení nabízí. Nová Perfera je navržena tak, aby dokonale zapadla do prostředí jakéhokoliv stylu. Nyní je navíc vybavena funkcí Heat Boost, která prakticky okamžitě ohřeje vzduch v místnosti. 

Vlastnosti nové jednotky Perfera

Hodnoty celoroční účinnosti při chlazení a vytápění až A+++. 
› Funkce Heat Boost - posílení tepelného výkonu hned po zapnutí klimatizace rychle vytopí váš domov. Nastavené teploty je dosaženo o 14 % rychleji než u běžné klimatizace. 
› Používá proud elektronů pro aktivaci chemických reakcí s částicemi ve vzduchu. Technologie Flash Streamer rozkládá alergeny, jako jsou pyly nebo plísně, odstraňuje nepříjemné pachy a poskytuje lepší, čistší vzduch. 
› Filtr se stříbrnými částicemi odstraňující alergeny a čistící vzduch zachytává alergeny, jako jsou například pyly, a poskytuje stálý přísun čerstvého vzduchu.
› Deodorizační filtr s apatitem titanu rozkládá nepříjemné pachy, například z tabáku nebo domácích zvířat.
› Hlasové ovládání přes Amazon Alexa nebo Google Assistant umožňuje ovládat hlavní funkce, jako je nastavená teplota, provozní režim, rychlost ventilátoru atd. 
› Velmi tichý provoz: hladina akustického tlaku do 19 dBA.
› Proudění vzduchu 3D kombinuje automatické svislé a vodorovné natáčení, aby proud studeného/teplého vzduchu cirkuloval i do koutů velkých prostor.
› Dvojité prostorové čidlo pohybu: průtok vzduchu je nasměrován do zóny, ve které se právě nenachází žádná osoba. Pokud není zjištěna přítomnost osob v místnosti, přepne se jednotka automaticky do energeticky úsporného režimu.

Více informací v katalogovém listu. 

Specifikace DAIKIN PERFERA - FTXM42R + RXM42R9 - WiFi

Aplikační prostor do
120 m3
Třída topení
A++
Příkon (spotřeba)
0,97 kW
Výkon chlazení
4,2 kW
Výkon topení
5,4 kW
Hlučnost vnitřní jednotky
21 dB
Záruka
3 roky
Rozměr vnitřní jednotky ŠxVxH
294x778x272 mm
Rozměr venkovní jednotky ŠxVxH
735x954x401 mm

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

MONTÁŽ KLIMATIZACÍ

SAMSUNG Wind-Free™ Comfort AR09TXFCAWKNEU WiFi

Akční cena vč. montáže: 33 026,-
36 990,- s DPH 12%
Běžná cena 42 549Kč vč. 12% DPH

Hisense Energy Pro Plus QG25 WiFi (záruka 5 let) (vyprodáno)

Akční cena vč. montáže: 36 598,-
40 990,- s DPH 12%
Běžná cena 44 789Kč vč. 12% DPH

Hisense Comfort DJ35 WiFi (záruka 5 let)

Akční cena vč. montáže: 33 920,-
37 991,- s DPH 12%
Běžná cena 41 429Kč vč. 12% DPH

ČLÁNKY

Jsme jedničkou v klimatizacích Hisense v ČR

20.5.2024 | Naše firma získala ocenění za největší instalovaný výkon klimatizací Hisense za rok 2023 v celé ČR.

Hlučnost klimatizace – obavy hoďte za hlavu

5.2.2024 | Pokud jste někdy v hotelovém pokoji zažili starou klimatizaci, která vám „zpříjemňovala” celou noc svým rachotem, vůbec se nedivíme tomu, že máte vůči klimatizacím předsudky. Jenže u moderních a pravidelně servisovaných klimatizací můžete veškeré tyto obavy z hlučnosti hodit za hlavu – moderní klimatizace jsou výrazně tišší jak vaše lednice.

Více zde

Referenční klienti

česká-zbrojovka

coop-jednota

hame

linea-nivnice

stavebniny-dek

škoda-auto