S klimatizací vytopíte svou chalupu RAZ DVA. I z domova

15.10.2023

Klimatizace na chalupách, chatách a roubenkách jsou novodobým trendem, který se začal rozvíjet především s příchodem klimatizací, co ve svém principu fungují jako tepelná čerpadla vzduch-vzduch = efektivně topí. Klimatizace jsou takto schopné spolehlivě vytopit chaty a chalupy až do venkovní teploty -25°C. 

 

Zapomeňte tak na starosti se štípáním dřeva, nočním vstáváním kvůli přikládání, objednáváním uhlí nebo vysokým účtem za topení plynem… S klimatizací můžete topit levně, rychle a jednoduše pomocí stisknutí tlačítka na ovladači, případně přes mobilní aplikaci.  

Chatu i chalupu vytopíte levně a rychle

Klimatizace dokáží vyprodukovat několikanásobně více tepla, než kolik spotřebují elektrické energie pro svůj provoz. Vy tak platíte pouze elektrickou energii, která pohybuje tepelným čerpadlem (kompresorem) a ventilátorem klimatizace. Důležité ale je, abyste vybírali klimatizaci s co nejvyšší energetickou účinností (veškeré naše jednotky splňují energetickou třídu A+, často A++ i A+++). Další důležité informace, včetně reálné ukázky spotřeby, najdete na naší stránce: Spotřeba klimatizací – důležitý je samotný výběr i efektivní používání.

 

A co se týče rychlosti, topení s klimatizací je opravdu fofr = vzduch se v místnosti ohřeje téměř okamžitě (vytopení standardně velké chalupy trvá přibližně patnáct minut). Stačí pouze jedním stisknutím na ovladači zvolit režim topení. 

Během zimy udržíte teplotu nad bodem mrazu – temperujete

Častou starostí majitelů chat jsou nízké zimní teploty. Každá chata i chalupa potřebuje provozní teplotu, jinak riskujete poškození vodovodního potrubí a dalších částí nemovitosti. S tím si ale klimatizace hravě poradí. Zároveň, hlavně během podzimu, pohodově udržíte teplotu v místnostech nad rosným bodem, takže vás po příjezdu nevyděsí vlhké ani plesnivé stěny.

Klimatizace připraví chalupu na váš příjezd

Další VELKÉ plus při topení klimatizací spočívá v propojení jednotky a chytrého telefonu. S mobilní aplikací máte dokonalý přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu na své chatě/chalupě. Vše ovládáte přes GSM nebo Wi-Fi.

 

Při návštěvě chalupy v zimě tak skrze telefon klimatizaci nastavíte, aby přidala na výkonu a objekt vytopila předem. Vy tak už přijedete rovnou do vyhřátého (případně v létě do vychlazeného). A to chcete. :)   

A co elektrické rozvody…

Žádné obavy. Klimatizace mají relativně nízké požadavky na el. rozvody = pokud zvládnou rychlovarnou konvici, zvládnou i klimatizaci. 

Chcete na své chatě či chalupě klimatizaci?

Kontaktujte nás. Pomůžeme vám vybrat ideální klimatizaci, navrhneme optimální řešení a pošleme cenovou nabídku kompletní montáže. To vše nezávazně a zdarma. 

 

spolecna23-1

 

MONTÁŽ KLIMATIZACÍ

SAMSUNG Wind-Free™ Comfort AR09TXFCAWKNEU WiFi

Akční cena vč. montáže: 33 026,-
36 990,- s DPH 12%
Běžná cena 42 549Kč vč. 12% DPH

Hisense Energy Pro Plus QE25 WiFi (záruka 5 let)

Akční cena vč. montáže: 36 598,-
40 990,- s DPH 12%
Běžná cena 44 789Kč vč. 12% DPH

Hisense Comfort DJ35 WiFi (záruka 5 let)

Akční cena vč. montáže: 33 026,-
36 990,- s DPH 12%
Běžná cena 41 429Kč vč. 12% DPH

ČLÁNKY

Jsme jedničkou v klimatizacích Hisense v ČR

20.5.2024 | Naše firma získala ocenění za největší instalovaný výkon klimatizací Hisense za rok 2023 v celé ČR

Hlučnost klimatizace – obavy hoďte za hlavu

5.2.2024 | Pokud jste někdy v hotelovém pokoji zažili starou klimatizaci, která vám „zpříjemňovala” celou noc svým rachotem, vůbec se nedivíme tomu, že máte vůči klimatizacím předsudky. Jenže u moderních a pravidelně servisovaných klimatizací můžete veškeré tyto obavy z hlučnosti hodit za hlavu – moderní klimatizace jsou výrazně tišší jak vaše lednice.

Více zde

Referenční klienti

česká-zbrojovka

coop-jednota

hame

linea-nivnice

stavebniny-dek

škoda-auto