pocitadlo

Značky které zastupujeme v oblasti kamerových systému.

Za dobu existence naší firmy jsme z nepřeberného množství dodavatelů vybraly značky, které splňují přísné požadavky našich klientů na kvalitu a cenu. Na všechny naše výrobky poskytujeme 2letou záruku.

AVIGILON

Avigilon

Kanadská společnost Avigilon – nejdynamičtěji rozvíjející se výrobce špičkových IP kamerových systémů - více o systému avigilon zde


DAHUA

Dahua

Za posledních 15 let pracovala na výzkumu výrobků a navrhuje design špičkových technologických zařízení. Dahua se ujala vedení prostřednictvím 8-kanálového digitálního videorekordéru v roce 2002 a následně přes 16-kanálový digitální video rekordér v roce 2003. V současnosti určuje trend v oblasti vývoje digitálního videorekordéru a stále je No.1 značka v Číně. V roce 2011 Dahua spustila prodej zcela nové generace DVR založené na platformě N6 (N6 platforma přijme dual-core čip).

Jakmile vstoupila tato DVR na trh, přicházely pozitivní ohlasy od distributorů a zákazníků z celého světa. Společnost začala produkovat i první plně D1 32-kanálový DVR. Kromě daných produktů, klade Dahua velký důraz také na výzkum a vývoj kamer, jako jsou IP kamery (od 1,3 megapixelu až 5,0 Mpx), HD-SDI kamery, Effie kamery (700TVL).

Výrobky společnosti Dahua prošly certifikací ISO 9001 systému managementu jakosti a některými mezinárodními certifikacemi, jako UL, CE, FCC. Výrobky se prodávají v Evropě, Americe, Japonsku, stejně jako na Thajwanu a jsou široce využívány pro zabezpečení v mnoha projektech, např. v bankovnictví, veřejné bezpečnosti, energetických zdrojích, u inteligentních budov a v dopravě. Dahua zaměstnává asi 800 inženýrů. Každý rok investuje 10 % z prodejních příjmů na výzkum a vývoj. Marketingová strategie je orientována na požadavky trhu a udržení spolupráce vedení, průběžně se věnuje rozšíření trhu a propagace, rozvoji zákazníků, zvyšujícímu menu značky a pověsti společnosti.

Perfektní servis systému i služby jsou zárukou pro splnění požadavků zákazníků. Dahua zřídila síť pro prodejní služby po celé zemi. Kvalifikovaní a zkušení servisní odborníci poskytují nejrychlejší a nejlepší služby pro své zákazníky.


CNB

CNB

Nové technologie a nejlepší kvalita. Společnost, která zaměřuje úsilí na rozvoj nových technologií a vytváření nových hodnot. Společnost připravena a ochotna stát se nejlepší v oblasti výroby kamerových systémů.

Vnímá požadavky svých zákazníků jako plnohodnotných partnerů a chce být uznávaným lídrem na trhu navzdory současnému silnému konkurenčnímu boji. Team společnosti ví, že komunikace s každým článkem - od distributora po konečného uživatele – je rozhodující pro návrh nového produktu. Předem plánuje, investuje do výzkumu vývoje a navrhování výrobků s nejvíce inovativními funkcemi.

Výrobní teamy jsou zaměřeny na politikou nulové tolerance selhání produktů a chyb. Do produktového portfolia společnosti patří boxové kamery, dome kamery, speed dome kamery, kamery s IR přísvitem, průmyslové kamery, PC-báze a DVR.

Za posledních sedm let společnost nepřetržitě rostla, dosahovala rekordních prodejů a stala se jedním z předních výrobců bezpečnostních kamer a vývozcem. Neustále investuje obrovské množství příjmů do výzkumu a vývoje, i do marketingových a prodejních poboček, poskytuje kontinuální prodej, servis a podporu pro zákazníky v zámoří v USA, Číně a Evropě.


Další značky

Sony
Western digital
TP-link
Sunny

Referenční klienti:

Referenční klienti
Copyright © 2018 Tomáš Koníček, s.r.o. | webdesign 321 Creative People 321 Creative People