pocitadlo

ROZPOZNÁVÁNÍ SPZ

Ekonomicky dostupné a inovativní řešení rozpoznávání SPZ vozidel pro kontrolovaný vstup a evidenci parkovišť, garáží, obchodních center, cest a mnoho dalších použití.

Systém na rozpoznávání SPZ funguje na principu OCR (optické rozpoznávání znaků) tak, že na obraze z kamery umí nejdříve najít SPZ a následně převést obrázek na text, se kterým je možné dále pracovat. Protože je software vyvíjený v TSS Group, je možné ho libovolně přizpůsobit a upravit přesně na konkrétní projekt. Program poskytujeme ve čtyřech edicích, přičemž se liší úspěšností rozpoznávání a podporou krajin.

Program umí výsledky zapsat do textového souboru, MYSQL nebo MDB databáze. Protože jsou výsledky zapisovány v textové podobě do volně přístupné databáze, je možné program integrovat do různých aplikací. Kamery určené na rozpoznání SPZ by neměly sloužit jako kamery monitoringu, protože je zapotřebí aby SPZ zabírala alespoň 20-30% obrazu. Ideální je spojit kameru s indukční smyčkou nebo infra závorou pro ideální načasování zachycení SPZ.

Vlastnosti systému:

  • úspěšnost 97% a to i při těžko čitelném SPZ.
  • různé grafi cké exporty s možností několika kritérií (opakující se auta, auta podle okresů, států a pod.)
  • ukládání do databáze s časem, datem, úspěšností rozpoznání, země SPZ s možností vyhledávání.
  • otevřená platforma - libovolně upravovatelný na míru podle požadavků a potřeb zákazníka
  • možnost připojení LCD panelu
  • možnost připojení semaforu

BASIC

Základní systém ECV-BASIC slouží na rozpoznávání EČ. Systém dokáže rozpoznat SPZ vozidla ze snímku JPG provedeného pomocí IP kamery a následně umí porovnat SPZ s databází a na základě shody provést přednastavenou funkci. Verze BASIC je ideální na menší instalace jako doplněk k přístupovým systémům. Podpora SPZ pro SK a CZ. Aplikaci umíme přizpůsobit na míru pro zákazníka.

LITE

Základní systém ECV-LITE IP slouží k rozpoznávání RZ. Systém dokáže rozpoznat SPZ vozidla ze snímku JPG provedeného pomocí IP kamery. Interval mezi snímky musí být minimálně 3 sekundy. Rozpoznání jednoho EČ trvá průměrně 150ms. Vysoká úspěšnost rozpoznávání všech celosvětově používaných RZ. Aplikaci umíme přizpůsobit na míru dle požadavků zákazníka.

PROFESIONAL

Profesionální systém ECV-PRO na rozpoznávání EČ z IP kamer nebo rozpoznávání statických snímků uložených na lokálním počítači. Vysoká úspěšnost rozpoznávání všech celosvětově používaných RZ. Aplikaci umíme přizpůsobit na míru dle požadavků zákazníka

Rozpoznávání SPZ

Doporučené kamery k sytému EVC – IP KAMERY SONY

SONY SNC CH160 HD kamera dome IP interiérová barevná Day/Night s mechanickým IR filtrem HD, 1/3" CMOS Exmore čip, rozlišení 1280 x 720 pixelů při 30 fps, maximální rozlišení 1280x1024 px (1.3 MPx), varifokální objektiv 3,1-8,9 mm, obousměrné audio, stabilizátor obrazu, duální kódování, DEPA Advanced, XDNR, vylepšená viditelnost View-DR, Easy focus, Easy zoom, PoE,protokoly TCP / IP, HTTP, ARP, ICMP, FTP, SMTP, DHCP, SNMP, DNS , NTP komprese MJPEG, MPEG4, H.264, alarm I / O 1/2, BNC výstup, mic IN, audio OUT, napájení 12VDC / 24VAC, max. 700mA, PoE, rozměry 140 x 118 mm, příslušenství CD se softwarem, hmotnost 0,9 kg, možnosti objednání za poplatek v antivandal provedení (SNC-DH140T)
SONY SNC DH140 HD kamera kompaktní IP exteriérová barevná Day / Night antivadal s mechanickým IR filtrem, inteligentní IR dosvit 15m, 1/3" CMOS Exmore čip, rozlišení 1280 x 720 pixelů při 30 fps H.264, max. Rozlišení 1280 x 1024, varifokální objektiv 3,1-8,9 mm, DEPA, redukce šumu, WDR, Easy focus, Easy zoom,protokoly TCP/IP, HTTP, ARP, ICMP, FTP, SMTP, DHCP, SNMP, DNS, NTP, video komprese MJPEG, MPEG4, H.264, alarm I/O 1/0, video výstup Phono jack, napájení PoE, max. 12,9 W, rozměry 140 x 335 mm, příslušenství CD se softwarem, krytí IP66, hmotnost 1,52 kg
Referenční klienti:

Referenční klienti
Copyright © 2018 Tomáš Koníček, s.r.o. | webdesign 321 Creative People 321 Creative People