605 211 134

Kamerové systémy všeobecně

Kamerové systémy se stávají a stali nedílnou součástí našeho života. Jsou významným pomocníkem v boji proti kriminalitě a mají také preventivní účinek. Nejčastěji se kamerové systémy používají k monitoringu všech možných objektů a pozemků, ke střežení rodinných domů, obchodů, kasín, benzinových pump, hřišť a mnoho dalších. Velmi často jsou využity v průmyslových prostorech, jako jsou výrobní a skladovací prostory, kde účinně slouží k ochraně majetku a kontrole pohybu zaměstnanců. V součastné době je kamerový systém výborným nástrojem pro prevenci krádeže a kriminality.

Z čeho se skládají kamerové systémy

Kamery

Rozhodující výsledek kvality kamerového systému je závislí na kamerách. V součastné době je na trhu kvantum kamer, proto je třeba na její výběr klást velký důraz. Kamery se vyrábí v různém provedení, interiérové, exteriérové, s infračerveným přísvitem do špatných světelných podmínek, s varifokálním objektivem...

Záznamové zařízení

používající zkratky DVR (digital video recordér) nebo NVR (network video recorder) tvoří srdce kamerového systému. Obraz z kamer je pomocí kabelového vedení přenášen a ukládán do záznamového zařízení, kde si záznam můžete přehrát nebo obraz sledovat živě. K zařízení můžete připojit LCD monitor nebo připojit k internetu a sledovat obraz z kamer z celého světa.

Kamerové systémy dělíme na analogové (cctv), které jsou na ústupu díky nízkému rozlišení a maximálnímu využitému potenciálu a IP systémy, které jsou na rychlém vzestupu díky své výsledné obrazové kvalitě. Vývoj a trendy v oblasti kamerových systému neustále sledujeme a vždy se snažíme pro zákazníka navrhnout ideální řešení pro daný objekt s tím nejlepší poměrem výkon/cena.

Rozlišení kamer

Rozlišení kamer – určuje kolika body je tvořen výsledný obraz, udává se obvykle v tvz. Mega-pixelech (Mpix) . Vyšší rozlišení přinášení ostřejší obraz, který nám poskytne velké množství detailů. U analogových systémů je dosaženo jejich maxima – cca 0,4 Mpx, IP kamerové systémy jdou neustále ve vývoji vpřed, běžné a nejprodávanější kamery jsou 1,3 – 3Mpix. Špičkové kamery dnes dosahují až 29Mpix – viz profesionální systém AVIGILON

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti kamerových systémů. Za tu dobu jsme se zaměřili na kvalitní produkty které splňují náročné požadavky našich klientů. Poměr cena/výkon. Více o značkách které zastupujeme.

Další informace naleznete na našich internetových stránkách.

Rádi Vás navštívíme a na místě poradíme

Navrhneme optimální technické řešení a zpracujeme nezávaznou nabídku

Budete-li s cenovou nabídku spokojení, dohodneme s Vámi termín montáže

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

MONTÁŽ KLIMATIZACÍ

SINCLAIR VISION ASH-09BIV Wi-Fi chladivo R32

Cena vč. montáže: 21 990,-
25 289,- s DPH 15%

SINCLAIR SPECTRUM PLUS ASH-09BIS2/W Wi-Fi chladivo R32

Cena vč. montáže: 29 990,-
34 489,- s DPH 15%

LG STANDARD S09EQ R32

Cena vč. montáže: 23 990,-
27 589,- s DPH 15%

ČLÁNKY

Dealerský meeting Sinclair Global Group 2019

21.3.2019 | Dalerský meeting Sincalir Globar Group - představení novinek a stávajích jednotek pro rok 2019.

Plně barevná kamera v nočním režimu.

22.1.2019 | Full HD kompaktní IP kamera s funkcí Full-color Starlight. Díky této funkci jsou kamery schopny velmi spolehlivě rozpoznat barvy i v podmínkách, při kterých běžné kamery přechází do nočního, monochromatického, režimu.

Více zde

Referenční klienti:

referencni_klienti