pocitadlo

Často kladené dotazy – kamerové systémy

1) Klasické nebo bezdrátové zabezpečovací systémy?

Naše systémy mohou kombinovat oba způsoby.
Klasické drátové prvky EZS jsou navzájem propojeny kabely, kterými se přenáší napájecí napětí a veškeré informace. Naopak bezdrátové zabezpečovací systémy mezi sebou komunikují rádiově a snímače jsou napájeny z baterií. Spolehlivost a bezpečnost obou variant je srovnatelná a bezdrátové zabezpečovací systémy splňující přísné evropské normy pro EZS předčí řadu klasických drátových systémů.


2) Jaké jsou hlavní přednosti klasických systémů?

Drátové výrobky jsou většinou levnější než bezdrátové (prodraží se zde ale instalace kabeláže a zapojení detektorů) a většinou lze kombinovat komponenty několika výrobců v jedné instalaci. Není nutné měnit baterie ve snímačích, je však potřebné provádět preventivní prohlídky zabezpečovacího systému.


3) Jaké jsou hlavní přednosti bezdrátových systémů?

Samotná instalace je velmi čistá (s minimem vrtání a sekání) a rychlá (a tedy levná). Výsledný vzhled interiéru není narušen instalačními lištami. Systémy jsou velice snadno rozšířitelné o další prvky. Pokud přestěhujete nábytek, lze snadno bezdrátový prvek přemístit na jiné vhodné místo. Dokonce pokud se budete stěhovat, můžete si svůj zabezpečovací systém vzít snadno s sebou.


4) Montáž elektronických zabezpečovacích systémů

Montáž elektronických systémů provádíme cca do 14 dnů od zaslání objednávky.Z důvodu kvalitního provedení všech prací provádí montáž EZS výhradně naši odborní pracovníci. Doba montáže elektronického systému je přibližně jeden den (záleží na rozsahu).


NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ?


Referenční klienti:

Referenční klienti
Copyright © 2018 Tomáš Koníček, s.r.o. | webdesign 321 Creative People 321 Creative People