pocitadlo

Zamlžovací systém

Úspěšná doba vloupání zkušeného zloděje nemusí překročit ani 6 minut. Přivolaná policie průměrně přijíždí v čase 9 minut. Nemáte možnost zvýšit odolnost mechanických zábranných systémů a hledáte jiné řešení? S tímto problémem může pomoct zamlžovací systém. Jedná se o způsob, jakým lze pachatele zdržet v objektu mnohem déle.

Když se spustí poplach, během tří vteřin se začne místnost plnit hustou glycerinovou mlhou a zloděj nemá možnost vidět na předměty k ukradení. Jeho jediným zájmem bude hledat cestu z bílé tmy. Některé systémy jsou dokonalé natolik, že v krátkém čase vytvoří mlhu hustou natolik, aby snížila viditelnost až na 10 centimetrů. Zloděj je v ten moment dezorientovaný a ve spojení s výkonnou sirénou částečně ztrácí i rovnováhu. Začne zmatkovat a je mnohem větší pravděpodobnost jeho úspěšného dopadení na místě činu, čímž je váš pozemek. V ten moment je mnohem jednodušší dopadenému pachateli doznat vinu, než v případě, že je zaznamenán na kameře s nízkým rozlišením.

V dnešní době se jedná již o rozsáhlou záležitost a tyhle systémy se dají vyhledat pod názvy Zamlžovací systém, Bezpečnostní mlha nebo mlhový generátor.

UR FOG FAST 01 ZAMLŽOVACÍ ZAŘÍZENÍ

Generátor mlhy pro znemožnění prostorové orientace narušitele, rychlost zamlžení 150m3/3 sek, (nastavitelná max. Kapacita zamlžení 1800m3/60sek), ochrana zlatnictví, zastaváren, bank, prodejen elektroniky, skladů a pod., Bez negativního vlivu na osoby a předměty, spouštění výstupem z EZS​​, čidlem PIR, odběr v pohotovostním stavu 230VDC / 0,3A, zálohovací akumulátor 12VDC / 5 hod, komora pro 2ks vyměnitelné náplně, rozměry 350x430x300mm, 2ks náplně součástí balení, možnost použít dálkové ovládání CZ 10 (až 10 kusů klíčenek)

Tomáš Koníček | 27.01.2014Referenční klienti:

Referenční klienti
Copyright © 2018 Tomáš Koníček, s.r.o. | webdesign 321 Creative People 321 Creative People